KÖPEĞİN DENİZDE BALIKLARLA OYUNU

Çanakkale'de sıcak havadan bunalarak denize giren bir köpeğin balıklarla oynadığı oyun, izleyenleri gülümsetti.

18.BOZCAADA KÜLTÜR SANAT VE BAĞBOZUMU FESTİVALİ BAŞLIYOR

Bozcada Belediye Başkanlığı tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen ve bu sene 08-09-10 Eylül tarihlerinde 18.ncisi gerçekleştirilecek Kültür ve Sanatın birleştiği Bozcaada Kültür Sanat ve Bağbozumu Festivali'nde her sene olduğu gibi bu senede birbirinde değerli sanatçıların konserleri, resim sergileri,turnuvalar,paneller yer alacak.

Burak Özçivit Bayramiç'te Mehmet Akif Ersoy Müzesini Ziyaret Etti

Bayramiç ilçesinde bulunan genç oyuncu Burak Özçivit, Mehmet Akif Ersoy'un Bayramiç'te doğduğu müze evi gezdi.

BOYA YAPARKEN RENKLERİ NASIL SEÇMELİYİZ ?

Sadece iki farklı renk boya kombinasyonu ile odanızı daha geniş ve ferah bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Odanızın ihtiyacına uygun renk oyunları ile şaşırtıcı sonuçlar elde etmeniz mümkün. İşte karşınızda 1 oda, 4 boya alternatifi…

ARİF BUZ SERGİSİ 21 TEMMUZ'DA

Ayvalık Belediyesi’ne ait Orhan Peker Sanat Galerisi bu kez Ayvalıklı ressam Arif Buz’un eserlerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

SÜRÜŞ İZLENİMİ • ALFA ROMEO GİULİA QV

Motor sporları tarihindeki başarılarını genlerinde taşıyan Alfa Romeo, uzun sayılabilecek bir aradan sonra Giulia QV ile marka tutkunlarının kalp atışlarını hızlandırmayı başaracak bir otomobil üretti.

Yüz Zayıflatma Hareketleri Nelerdir?

Bölgesel zayıflama yöntemlerinde kastedilen basen ve karın bölgesi bir şekilde eriyebilir. Ancak yanaklar, burun çevresi, göz ve alın bölgesi erimesi zor bölgelerdir. Zayıf bir yüze sahip olmak istiyorsanız yüz egzersizlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Uzun Görünmenin Püf Noktaları

Kıyafetler bizim için çok önemli. Seçtiğimiz kıyafetlerle ruh halimizi ve tarzımızı yansıtıyoruz. Peki ya seçtiğimiz kıyafetlerle daha uzun ve zarif görünsek harika olmaz mıydı? Cevabınız evetse önerilerimize kulak verin.

Bursa'dan Ata Demirer Geçti

Bursa'da sahne alan ünlü sanatçı Ata Demirer, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.