Kaymakam Musa Göktaş, KÖYDES Yatırımlarını İnceledi (12.08.2020)

Yenice İlçe Kaymakamı Musa Göktaş, KÖYDES yatırımlarını yerinde inceledi.

Yenice’de "Sağlık İçin Hepimiz İçin" Denetimi (12.08.2020)

İçişleri Bakanlığı tarafından “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganı ile ülke genelinde olduğu gibi Yenice ilçesinde de Kaymakam Musa Göktaş öncülüğünde eş zamanlı koronavirüs denetimi gerçekleştirildi.

Doğalgaz Çalışmaları Başladı (12.08.2020)

Yenice’de doğalgaz çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

AKP Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Kaymakam Musa Göktaş’ı Ziyaret Etti (12.08.2020)

Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Yenice İlçe Kaymakamı Musa Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

Yenice Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor (12.08.2020)

Yenice Belediyesi, ilçedeki çöp konteynerlerini dezenfekte ediyor.

Turan’dan Çan’a ziyaret (12.08.2020)

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çan ilçesinde Oda ve Kooperatif Başkanlarıyla bir araya gelerek, talep ve beklentiler üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Ataç’tan uyarı; “Ormanda ve yakınlarında ateş yakmayın” (12.08.2020)

Çanakkale, son günlerde, farklı noktalarda kısa zaman aralıklarıyla yaşanan orman yangınları haberleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Çanakkale’nin orman yangınlarına birinci derecede hassas illerden biri olduğunu belirten TEMA Vakfı, ilde son beş yılda orman yangınları sayısının da arttığını belirtti.

Yeni tandem bisikletler tanıtıldı (12.08.2020)

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 2016 yılında hizmete sunulan ÇABİS’e (Çanakkale Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi) yeni tandem bisikletler dahil oldu.

Şener’den Tabip Odası’na tepki (12.08.2020)

ÇOMÜ Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Alper Şener, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Çanakkale Tabip Odası’nın açıkladığı verilere isyan etti.