Çanakkale’de 251 bin 900 araç var

Çanakkale’de trafiğe kayıtlı taşıt sayısı Mayıs ayı sonu itibarıyla 251 bin 900 oldu.

Biga TSO Heyeti Ankara’daydı

Türk iş dünyasının çatı kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 70. kuruluş yıl dönümü nedeniyle 81 ilden gelen iş dünyası temsilcileri Ankara’da buluştu.

Kurtulmuş; “Bizim işimiz barışladır, dostlukladır”

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Lapseki Belediyesi tarafından düzenlenen 37'nci Kiraz Festivali’nin final programına katıldı. Ege'de Yunan adalarının silahlandırılmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kurtulmuş; “Biz meselelerimizi, Yunanistan ile olan meselelerimizi de görüşerek, konuşarak, müzakereyle çözmek isteriz. Ama Yunanistan başkalarının kuyruğuna takılarak kendilerinin sırtını sıvazlayanlara asla prim vermesin ve meseleleri içinden çıkılmaz, çözülmez bir hale getirmesi

Murat; “Sağlıklı ve ulaşılabilir gıdaya önem veriyoruz”

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ve Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi tarafından organize edilen bilimsel toplantıda, bilim insanları uluslararası ölçekte, su ürünlerinin önemli kaynaklarından olan Karides’in dünü, bugünü ve geleceğini planladılar.

Amatör Lig sonuçları

Amatör futbolda haftanın müsabaka sonuçları belli oldu.

İşbirliği protokolü imzalandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) ve Çanakkale Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (ÇASİAD) arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Turnuvada Barbarosspor fırtınası

Çan’da düzenlenen Çancup Futbol Turnuvası’nda minikler fırtına gibi esti.

23 Eylül Ortaokulu Spor il birincisi oldu

Çanakkale’de 2021-2022 Sezonu 1. Amatör Lig müsabakaları sona erdi.

Mehmet Yılmaz yuvaya döndü

Bigaspor, transfer çalışmaları kapsamında başarılı santrafor Mehmet Yılmaz ile anlaşmaya vardı.